Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Micle Cleanmo

Telefon numarası : +86 13921194466

Naber : +13488888888

Free call
Üretim hattı
  • örnek oda2
  • örnek oda 3
  • Montaj hattı
  • üretim ekibi

Genel olarak, bir nokta bir koordinat sistemine göre hareket ettiğinde, hareketinin oluşturduğu çizgi veya parça veya eğri, koordinat sistemine göre hareketsiz noktanın zamanlarından biridir.Her nokta birden çok zamana karşılık gelir.Belirli bir zamana göre, sabit nokta daha hızlı hareket etmeye başlar ve zaman daha yavaştır.Hız, zamandaki hareket noktasıyla aynı olduğunda, zaman durur.Hız noktayı aştığında geçmişe gitmeye eşdeğerdir.

 

  • Normalde T / T ve Western Union'ı kabul ediyoruz.
  • Normalde T / T ve Western Union'ı kabul ediyoruz.

 

 

Göreli zaman

Bu gerçek zamanlı, gerçek zamanlı.Ekstra boyutta bir noktanın hareket etmediği zaman geçen süreyi ifade eder.

Mutlak zaman

Bu hayali zaman, hayali zaman.Ekstra boyutta hareket etmek için geçen süreyi ifade eder.

Uzay ile ilişki

Uzay şeylerin değişebilir olmasını sağlar, yani mekanın varlığından dolayı şeyler değişebilir.Uzay, enerjisiz bir şeydir, yani bir şeyler değiştirilebildiği zaman, değişimin ürettiği enerji, tıkanma enerjisi ile sıfırlanır.[3] Uzaydaki nokta değişikliklerinin açıklamasına, açıklanan nokta denir, noktanın zamanına karşılık gelir [nokta belirli bir konuma hareket ettiğinde, açıklanan nokta, şu anda açıklanan nokta].

Tanımlanan noktanın konumu zamanla değişebilir ve değişmeden kalabilir.Zamanın, açıklanan noktanın konumu ile işlevsel bir ilişkisi olduğu bilinebilir.

OEM / ODM
Enine boyuna konuşma:

Yerçekimi, diğer taraftan, tüm enerji formları veya kütle arasında evrensel bir kuvvettir. Membranla sınırlı olamaz, bunun yerine tüm alana nüfuz etmesi gerekir. Yerçekimi sadece dağılmasının yanı sıra ekstra boyutlara da yayılabildiğinden, elektrikle olduğundan daha fazla mesafeyle çürümesi gerekir. Elektrik zara sınırlıdır. Bununla birlikte, gezegenlerin yörüngelerinin gözlemlerinden, gezegenin güneşten uzaklaştıkça güneşin çekim kuvveti azaldığını, aynı şekilde elektriğin uzaklıkla azaldığını biliyoruz.

Öyleyse, bir membran üzerinde yaşarsak, yer çekiminin membrandan çok uzağa yayılmamasının, ancak çevresine sınırlandırılmasının bir nedeni olmalı. Bir olasılık, ekstra boyutların içinde yaşadığımızdan çok uzak olmayan ikinci bir gölge zarına dayanmasıdır. Bu gölge zarını göremeyiz, çünkü ışık iki zar arasındaki boşluktan değil, zar boyunca gidebilir. . Bununla birlikte, gölge zarı üzerindeki nesnelerin çekim kuvveti hissedebiliyoruz. Gölge galaksileri, gölge yıldızlar ve hatta malzemelerin yerçekimsel çekimlerini membranlarımızdan çekmeye şaşırmış insanlar bile olabilir. Bizim için, bu tür bir gölge nesnesi görünmez madde olan karanlık madde olarak görünür. Ancak yerçekimi hissedilir.

Aslında kendi galaksimizde karanlık madde kanıtımız var. Görebileceğimiz malzeme miktarı, yerçekiminin dönen galaksileri bir arada tutması için yeterli değildir. Karanlık bir madde olmadıkça galaksi ayrılacak. Benzer şekilde, galaksi kümelerinde gözlemlediğimiz madde miktarı yayılmalarını engellemek için yeterli değil, bu yüzden karanlık madde olmalı. Tabii ki, karanlık madde için gölge membranlar gerekli değildir. Karanlık madde basitçe, örneğin wimps veya kahverengi cüceler ve asla hidrojen basacak kadar sıcak olmayan düşük kütleli yıldızlar gibi gözlemlenmesi zor olan bir madde şekli olabilir.

Yerçekimi zarımız ile gölge zar arasındaki bölgeye ayrıldığından, zarımızdaki iki komşu nesne arasındaki yerçekimi çekim gücü elektrikle olan mesafeden daha keskin bir şekilde düşer, çünkü ikincisi zarla sınırlıdır. Cambridge'deki Sir Cavendish tarafından geliştirilen enstrümanlar kullanarak yer çekiminin kısa mesafe davranışını laboratuarda ölçebiliriz. Şimdiye kadar elektrikle ilgili herhangi bir fark görmedik, bu da membranların birbirinden uzakta bir santimetreden daha fazla olamayacağı anlamına gelir. Bu, astronomik standartlara göre küçük fakat diğer ekstra boyutların üst sınırı ile karşılaştırıldığında çok büyük. “Zar dünyası” kavramını test etmek için kısa mesafelerde yeni ağırlık ölçümleri yapılıyor. [5]

Yerçekimi uzayı bükebilir, böylece paralel evrenlerde sanal zamanda hareket ederek ekstra boyutlara (iki bilinmeyen tarafından açıklanan doğrusal bir işlev gibi) gidebilir, böylece yerçekimi ile zaman içinde hareket edebilir.

Ar-Ge
Bölge zamanı: Tek tip bir küresel saat diliminde ölçülen bir zaman sistemi. Güneş parlıyorsa, saat öğlen saat on ikidir. Ancak güneşin parladığı zaman farklı yerlerde farklıdır. Örneğin, Şangay'da öğlen 12:00 ve Moskova sakinlerinin güneşi görmesi beş saat sürüyor. Zaten Sidney, Avustralya'da saat 14: 00'te. Bu nedenle, tüm yerler yerel zaman standardını kullanırsa, yönetim, ulaşım ve günlük yaşam için çok fazla zorluk getirecektir . Bu zorluğun üstesinden gelmek için, gökbilimciler bir çözüme ulaştılar: dünyanın boylamını 15 derece bölerek 24 bölge var. Üniform zaman standardı, “bölge zamanı” olarak adlandırılan her alanda kabul edilir. Bitişik bölgeler arasındaki fark bir saattir. İnsanlar bir bölgeden doğuya bitişik bir bölgeye gittiklerinde saatlerini bir saat ileri atarlar. Birkaç alanda yürürseniz birkaç saat daha hızlı gidin. Buna karşılık, insanlar bir bölgeden komşu bir bölgeye batıya doğru yürüdüğünde, saatlerini bir saat geri ayarladılar. Birkaç alanda yürürseniz birkaç saat geri gidin. Havaalanlarında ve diğer ulaşım merkezlerinde. Dünyanın belli başlı şehirlerinin ilgili ilçeleri genellikle gezginleri kolaylaştırmak için resmedilmiştir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin